RSS-feed for Brafiler.se Thu, 27 Jun 2019 10:25:20 CEST Her finner du en kjapp oversikt over de nyeste filene hos Brafiler.se Download.dk http://brafiler.se/ Totalt krig: Tre kungariket 1.0 http://brafiler.se/spel/totalt-krig-tre-kungariket/6158 Hämta och köp Total War: Three Kingdoms här Animotica 1.1.71.0 http://brafiler.se/program/animotica/6157 Ladda ner videoredigeringsprogrammet Animotica gratis här Mjuk rengöringsmedel 1.2019.4.3 http://brafiler.se/program/mjuk-reng%C3%B6ringsmedel/6156 Ladda ner Soft Cleaner gratis här Maiar 72.0.59.100 http://brafiler.se/program/maiar/6155 Ladda ner Maiar Browser gratis här Ashampoo PDF Free 1.1.1 http://brafiler.se/program/ashampoo-pdf-free/6154 Ladda ner Ashampoo PDF gratis gratis här. Candy Crush Saga 1.142.0.4 http://brafiler.se/spel/candy-crush-saga/6153 Brave 0.63.48 http://brafiler.se/program/brave/6152 Ladda ner den Brave webbläsaren gratis här. McAfee LiveSave 14.0.8185 http://brafiler.se/program/mcafee-livesave/6151 Köp och ladda ner McAfee LiveSafe här Gize 1.07 http://brafiler.se/program/gize/6150 Ladda ner planeringsprogrammet Gize gratis här. ShutUp10 1.6.1401 http://brafiler.se/program/shutup10/6149 Ladda ner ShutUp10 integritetsprogram gratis här. Avira Phantom VPN 2.22 http://brafiler.se/program/avira-phantom-vpn/6148 Ladda ner Avira Phantom VPN gratis här PicPick (engelska) 5.0.4 http://brafiler.se/program/picpick-engelska/6147 PicPick kan laddas ner gratis här. Zemana Antimalware 3.1.0 http://brafiler.se/program/zemana-antimalware/6146 Ladda ner det fantastiska säkerhetsprogrammet Zemana Antimalware gratis här. TechSEO360 1.0.7 http://brafiler.se/program/techseo360/6144 Ladda ner en gratis test av TechSEO360 här. Med det här programmet har det aldrig varit lättare att optimera webbplatser. Apex Legends 1.0 http://brafiler.se/spel/apex-legends/6143 Ladda ner den galna underhållande spelet Apex Legends gratis här. Microsoft Paint http://brafiler.se/program/microsoft-paint/6142 Ladda ner gratis det extremt populära ritprogrammet Microsoft Paint. Popcorn Time 5.6.1 http://brafiler.se/program/popcorn-time/6141 Missar du en bra film eller serie att kasta in? Prova sedan streamingprogrammet Popcorn Time, som kan laddas ner gratis här. Microsoft Publisher 2019 http://brafiler.se/program/microsoft-publisher/6139 Prova den snygga och lättanvända publiceringsprogramvaran Microsoft Publisher som kan hämtas gratis här. Cyber Ghost 7.1.2 http://brafiler.se/program/cyber-ghost/6138 Ladda ner en gratis test av CyberGhost här. FastestVPN 1.2.6.7 http://brafiler.se/program/fastestvpn/6137 Ladda ner världens kanske snabbaste virtuella privata nätverk. FastestVPN är optimal för alla som prioriterar privatlivets fred online. Smart Driver Updater 5.0 http://brafiler.se/drivrutiner/smart-driver-updater/6135 Ladda ner Smart Driver Updater här och starta en gratis uppdateringskontroll för drivrutiner. ScreenToGif 2.14.1 http://brafiler.se/program/screentogif/6126 Ladda ner ScreenToGif gratis här. Med den här programvaran väljer du bara ett område på skärmen som du vill spela in och programmet konverterar det till en GIF-fil. WordFeud 2.20.12 http://brafiler.se/program/wordfeud/6125 Ladda ner WordFeud för din iPhone gratis här på sidan. WordFeud är ett spel som är populärt bland många - både unga och äldre. Med andra ord är det ett spel för hela familjen. Norton Secure VPN 1.0 http://brafiler.se/program/norton-secure-vpn/6123 Hämta Norton Secure VPN och skydda alla dina personuppgifter på alla dina enheter. iMade Flipbook (Mac) 1.0.1 http://brafiler.se/program/imade-flipbook-mac/6122 Ladda ner och skapa egna e-böcker, tidskrifter, kataloger, etc. med den här kostnadsfria provningen av iMade Flipbook för Mac.