RSS-feed for Brafiler.se Sat, 23 Feb 2019 05:56:07 CET Her finner du en kjapp oversikt over de nyeste filene hos Brafiler.se Download.dk http://brafiler.se/ Apex Legends 1.0 http://brafiler.se/spel/apex-legends/6143 Ladda ner den galna underhållande spelet Apex Legends gratis här. Microsoft Paint http://brafiler.se/program/microsoft-paint/6142 Ladda ner gratis det extremt populära ritprogrammet Microsoft Paint. Popcorn Time 5.6.1 http://brafiler.se/program/popcorn-time/6141 Missar du en bra film eller serie att kasta in? Prova sedan streamingprogrammet Popcorn Time, som kan laddas ner gratis här. Microsoft Publisher 2019 http://brafiler.se/program/microsoft-publisher/6139 Prova den snygga och lättanvända publiceringsprogramvaran Microsoft Publisher som kan hämtas gratis här. Cyber Ghost 7.1.2 http://brafiler.se/program/cyber-ghost/6138 Ladda ner en gratis test av CyberGhost här. FastestVPN 1.2.6.7 http://brafiler.se/program/fastestvpn/6137 Ladda ner världens kanske snabbaste virtuella privata nätverk. FastestVPN är optimal för alla som prioriterar privatlivets fred online. Smart Driver Updater 5.0 http://brafiler.se/drivrutiner/smart-driver-updater/6135 Ladda ner Smart Driver Updater här och starta en gratis uppdateringskontroll för drivrutiner. ScreenToGif 2.14.1 http://brafiler.se/program/screentogif/6126 Ladda ner ScreenToGif gratis här. Med den här programvaran väljer du bara ett område på skärmen som du vill spela in och programmet konverterar det till en GIF-fil. WordFeud 2.20.12 http://brafiler.se/program/wordfeud/6125 Ladda ner WordFeud för din iPhone gratis här på sidan. WordFeud är ett spel som är populärt bland många - både unga och äldre. Med andra ord är det ett spel för hela familjen. Norton Secure VPN 1.0 http://brafiler.se/program/norton-secure-vpn/6123 Hämta Norton Secure VPN och skydda alla dina personuppgifter på alla dina enheter. iMade Flipbook (Mac) 1.0.1 http://brafiler.se/program/imade-flipbook-mac/6122 Ladda ner och skapa egna e-böcker, tidskrifter, kataloger, etc. med den här kostnadsfria provningen av iMade Flipbook för Mac. RoomSketcher Hem Designer (Engelska) 4.01 http://brafiler.se/program/roomsketcher-hem-designer-engelska/6120 Viber 9.7.0 http://brafiler.se/program/viber/6119 The Sims 4 http://brafiler.se/spel/the-sims-4/6114 Ladda ner och prova The Sims 4 gratis för Windows och Mac SketchUp Pro 16.1.1450 http://brafiler.se/program/sketchup-pro/6110 Ladda ner en gratis 30-dagars prov med det fantastiska 3D-modelleringsprogrammet SketchUp Pro här. NordVPN 6.15.5.0 http://brafiler.se/program/nordvpn/6109 Ladda ner den senaste konkurrenten på VPN-marknaden - NordVPN här. Denna VPN skyddar din integritet utan att offra din internetuppkoppling och kan testas gratis i 3 dagar. Adobe After Effects 15.1 http://brafiler.se/program/adobe-after-effects/6107 Den populära bild- och videoredigeringsprogrammet Adobe After Effects kan laddas ner och testas gratis här. TrackView 4.0.1 http://brafiler.se/program/trackview/6106 Gratis nedladdning av smart TrackView-spårprogrammet här. TrackView ger trygghet med ökad säkerhet. X-VPN 18.0 http://brafiler.se/program/x-vpn/6105 X-VPN låter dig ladda ner och surfa på internet anonymt. Programmet är också helt gratis. Free Screen Recorder 2.9 http://brafiler.se/program/free-screen-recorder/6104 Gratis skärminspelare kan laddas ner gratis här och du kan gratis spela in din skärm Pablo's Popup Killer 1.51 http://brafiler.se/program/pablos-popup-killer/6103 Ladda ner gratis Pablo Popup Killer här och bli av med popup-fönster på din dator Nero Free 9 http://brafiler.se/program/nero-free/6102 Nero Free är den fria versionen av Neros brännprogram. Programmet är helt gratis och kan laddas ner här. Easy-CD Ripper 2.1.6 http://brafiler.se/program/easy-cd-ripper/6101 Ladda ner det framgångsrika ripper programmet Easy-CD Ripper gratis här. VideoPad Video Editor 6.0 http://brafiler.se/program/videopad-video-editor/6099 Ladda ner det utmärkta videoredigeringsprogrammet VideoPad Video Editor gratis här. Albion Online 1.0 http://brafiler.se/spel/albion-online/6098 Ladda ner Albion Online här. En spännande och kreativ MMORPG med timmars underhållning.