RSS-feed for Brafiler.se Wed, 17 Oct 2018 07:50:02 CEST Her finner du en kjapp oversikt over de nyeste filene hos Brafiler.se Download.dk http://brafiler.se/ The Sims 4 http://brafiler.se/spel/the-sims-4/6114 Ladda ner och prova The Sims 4 gratis för Windows och Mac SketchUp Pro 16.1.1450 http://brafiler.se/program/sketchup-pro/6110 Ladda ner en gratis 30-dagars prov med det fantastiska 3D-modelleringsprogrammet SketchUp Pro här. NordVPN 6.15.5.0 http://brafiler.se/program/nordvpn/6109 Ladda ner den senaste konkurrenten på VPN-marknaden - NordVPN här. Denna VPN skyddar din integritet utan att offra din internetuppkoppling och kan testas gratis i 3 dagar. Adobe After Effects 15.1 http://brafiler.se/program/adobe-after-effects/6107 Den populära bild- och videoredigeringsprogrammet Adobe After Effects kan laddas ner och testas gratis här. TrackView 4.0.1 http://brafiler.se/program/trackview/6106 Gratis nedladdning av smart TrackView-spårprogrammet här. TrackView ger trygghet med ökad säkerhet. X-VPN 18.0 http://brafiler.se/program/x-vpn/6105 X-VPN låter dig ladda ner och surfa på internet anonymt. Programmet är också helt gratis. Free Screen Recorder 2.9 http://brafiler.se/program/free-screen-recorder/6104 Gratis skärminspelare kan laddas ner gratis här och du kan gratis spela in din skärm Pablo's Popup Killer 1.51 http://brafiler.se/program/pablos-popup-killer/6103 Ladda ner gratis Pablo Popup Killer här och bli av med popup-fönster på din dator Nero Free 9 http://brafiler.se/program/nero-free/6102 Nero Free är den fria versionen av Neros brännprogram. Programmet är helt gratis och kan laddas ner här. Easy-CD Ripper 2.1.6 http://brafiler.se/program/easy-cd-ripper/6101 Ladda ner det framgångsrika ripper programmet Easy-CD Ripper gratis här. VideoPad Video Editor 6.0 http://brafiler.se/program/videopad-video-editor/6099 Ladda ner det utmärkta videoredigeringsprogrammet VideoPad Video Editor gratis här. Albion Online 1.0 http://brafiler.se/spel/albion-online/6098 Ladda ner Albion Online här. En spännande och kreativ MMORPG med timmars underhållning. Paint.NET http://brafiler.se/program/paintnet/6097 Utmärkt gratis bildredigeringsprogram Paint.NET (svenska) kan laddas ner gratis här. PC Win Booster Free 10.1.0.191 http://brafiler.se/program/pc-win-booster-free/6096 Ladda ner den populära PC Win Booster Free-programvaran här Hotspot Shield 7.4.2 http://brafiler.se/program/hotspot-shield/6095 Få åtkomst till andra blockerade webbplatser med Hotspot Shield. Programmet kan laddas ned gratis här. ClickCharts Diagram & Flowchart Software 2.14 http://brafiler.se/program/clickcharts-diagram-flowchart-software/6094 Ladda ner ClickCharts Diagram & Flowchart Software gratis här Driver Easy 5.5.5.4057 http://brafiler.se/drivrutiner/driver-easy/6093 Användarvänligt drivrutinsuppdateringsverktyg Driver Easy har en gratis version som kan hämtas här. Wise Driver Care (svenska) 2.2.1102.1008 http://brafiler.se/drivrutiner/wise-driver-care-svenska/6092 Uppdatera alla dina förare med lätthet. Wise Driver Care är gratis och kan laddas ner här. Right Backup 2.1.1000.4398 http://brafiler.se/program/right-backup/6091 Undvik att förlora känsliga filer med rätt säkerhetskopiering. Denna fotograferingstjänst ger 100 MB gratis och laddas ner här. Duplicate Photos Fixer 1.1.1086.5645 http://brafiler.se/program/duplicate-photos-fixer/6090 Skydda dig i alla dina foton med Duplicate Photos Fixer. Det finns en gratisversionsversion som kan hämtas här. TouchCopy (Mac) 16.23 http://brafiler.se/program/touchcopy-mac/6089 Flytta filer mellan din telefon och dator med TouchCopy. Den kan laddas ned här. Teamspeak http://brafiler.se/spel/teamspeak/602 Ett mycket populärt program för att kunna kommunicera i tex. clanwars i Counter Strike. MSI Gaming App 6.2.0.39 http://brafiler.se/program/msi-gaming-app/6088 Få ut mesta möjliga av dina MSI-komponenter med MSI Gaming App. Det är gratis och kan hämtas här. iBeesoft Free Data Recovery 2.1 http://brafiler.se/program/ibeesoft-free-data-recovery/6086 Återställ raderade filer med iBeesoft Free Data Recovery. Det är gratis att försöka och laddas ner här. Driving Speed Pro 1.10 http://brafiler.se/spel/driving-speed-pro/6085 Underhållande tävlingsspel kan laddas ner gratis här.