RSS-feed for Brafiler.se Wed, 24 Apr 2024 05:14:11 CEST Her finner du en kjapp oversikt over de nyeste filene hos Brafiler.se Download.dk http://brafiler.se/ Alan Wake II http://brafiler.se/spel/alan-wake-ii/6388 Är du ett fan av spelklassikern Alan Wake? Fortsätt det läskiga äventyret i uppföljaren, som nu finns tillgänglig för köp och nedladdning till PC, Xbox och PlayStation! TranslucentTB 2023.1 http://brafiler.se/program/translucenttb/6387 Få en genomskinlig och läcker startmeny i din favoritfärg med TranslucentTB för Windows! Ladda ner appen gratis till din PC! 3D Chess Game http://brafiler.se/spel/3d-chess-game/6386 Ladda ner 3D Schackspel och få en fantastisk schackupplevelse för Windows, Mac, iPhone, iPad och Android! Spelet är helt gratis och tillgängligt för alla att njuta av! Paint 3D 6.2305.16087.0 http://brafiler.se/program/paint-3d/6385 Paint 3D är ett superenkelt Windows-program som du kan använda för att skapa vackra teckningar i både 2D och 3D! Ladda ner det gratis till din dator! Microsoft Sudoku 2.8.10203.0 http://brafiler.se/spel/microsoft-sudoku/6384 Få tillgång till massor av utmanande sudokun i datorspelet Microsoft Sudoku, som gratis kan laddas ner till Windows! Microsoft Jigsaw 2.6.6091.0 http://brafiler.se/spel/microsoft-jigsaw/6383 Njut av massor av härliga pussel på din dator med Microsoft Jigsaw, som du kan ladda ner helt gratis! Warsow 2.1.2 http://brafiler.se/spel/warsow/6382 Warsow är ett gratis skjutspel fyllt med spännande banor, som du kan spela offline och online! Ladda ner spelet för Windows, Mac och Linux! Speedtest by Ookla http://brafiler.se/program/speedtest-by-ookla/6381 Kontrollera din hastighet helt gratis med Speedtest från Ookla! Ladda ner appen för Windows, Mac, Chrome, iOS, Android och Apple TV! VisBilleder SeBilder 3.8 http://brafiler.se/program/visbilleder-sebilder/6380 VisaBilder för Windows är en bildvisare med enkla verktyg för bildredigering. Du kan ladda ner appen helt gratis! SuperTux 0.6.3 http://brafiler.se/spel/supertux/6378 SuperTux är en underhållande Super Mario-kopia med Linux-pingvinen Tux, där du både kan spela medföljande banor och till och med skapa dina egna! Ladda ner spelet gratis för Windows, Mac och Linux! iTop Screen Recorder 3.5.0.1501 http://brafiler.se/program/itop-screen-recorder/6375 Nedladdning av gratisversion eller köp pro-versionen av iTop Screen Recorder, som låter dig spela in video av din skrivbord! Läs vår recension av programmet på denna sida! Widget Launcher 4.0.5 http://brafiler.se/program/widget-launcher/6374 Ladda ner gratis Widget Launcher för Windows och få tillgång till smarta widgets, som en kalender och en RSS-läsare, som du kan placera var som helst på din skrivbord! Stock Desktop Widget 8.6.300 http://brafiler.se/program/stock-desktop-widget/6370 Ladda ner Aktiebörsens skrivbordswidget och få smarta widgets med de senaste aktiekurserna! Verktyget finns både i en begränsad gratisversion och en köpversion med tillgång till alla funktioner. Free Stocks Ticker 2.0.21 http://brafiler.se/program/free-stocks-ticker/6368 Ladda ner gratis Stocks Ticker till din Windows-PC och få de senaste aktiekurserna och nyheterna direkt på skrivbordet! Chart Geany 6.3.3 http://brafiler.se/program/chart-geany/6367 Använd Chart Geany för att studera aktiediagram och hantera din personliga aktieportfölj. Verktyget finns för Windows, Mac och Linux och kan laddas ner gratis! Extreme Tux Racer 0.8 http://brafiler.se/spel/extreme-tux-racer/6366 Kör genom snöiga berg med pingvinen Tux i Extreme Tux Racer! Ladda ner spelet gratis för både Windows och Linux! Flameshot 12.1.0 http://brafiler.se/program/flameshot/6365 Ta enkelt och snabbt skärmdumpar med Flameshot, som också låter dig redigera och ladda upp dem på internet! Verktyget är gratis för Windows, Mac och Linux! Skrivbordsklocka 2.1 http://brafiler.se/program/skrivbordsklocka/6364 Saknar du en gammaldags analog klocka med visare? Skrivbordsklocka för Windows är en klocka som kan placeras på skrivbordet, så att du alltid har klockan nära till hands! Ladda ner programmet gratis! Kors och bulle 1.0 http://brafiler.se/spel/kors-och-bulle/6361 Kan det klassiska kors- och bullespelet fungera som ett frågesportspel? Få svaret med svenskutvecklade Kryds og Bolle, som du kan ladda ner för Windows helt gratis! Yatzy2 2.1 http://brafiler.se/spel/yatzy2/6360 Är du galen i tärningsspelet yatzy? Utvecklaren Flembo har gjort en PC-version av spelet för Windows som du kan ladda ner helt gratis! Trelby 2.2 http://brafiler.se/program/trelby/6359 Skriv filmmanus och bli nästa stora manusförfattare med Trelby! Programmet är gratis och med öppen källkod, så det kan laddas ner gratis för både Windows och Linux! eduActiv8 4.21.07 http://brafiler.se/spel/eduactiv8/6357 Letar du efter pedagogisk programvara för ditt barn? Gratis att ladda ner, eduActiv8 är en samling små ordspel, matematikutmaningar och mer! ksnip 1.10.1 http://brafiler.se/program/ksnip/6356 Spara skärmdumpar med verktyget ksnip, som du sedan kan redigera direkt i programmet. Rita till exempel pilar, lägg till cirklar och sätt vattenstämplar på dina skärmar snabbt och enkelt. Ladda ner ksnip gratis! ShapeX 1.2 http://brafiler.se/program/shapex/6355 Vill du skapa en personlig present till familj eller vänner? Så gör ett fint fotokollage med ShapeX, som är gratis för Windows! rEASYze 2.9.1 http://brafiler.se/program/reasyze/6354 Spara mycket tid med storleksändringsverktyget rEASYze som kan redigera flera bilder samtidigt! Ladda ner verktyget för Windows gratis!