RSS-feed for Brafiler.se Thu, 30 Mar 2017 04:40:46 CEST Her finner du en kjapp oversikt over de nyeste filene hos Brafiler.se Download.dk http://brafiler.se/ Kaspersky Free 17 http://brafiler.se/program/kaspersky-free/5889 Ladda ner Kaspersky gratis här och få ett pålitligt skydd för din PC utan att dess prestanda försämras.  Daum PotPlayer 1.6.62949 http://brafiler.se/program/daum-potplayer/5878 Vill du spela på skärmen medan du tittar på en video? Ladda ner Daum PotPlayer gratis här och få en riktigt bra mediaspelare. Rainmeter (64 bit) 3.3.2 http://brafiler.se/program/rainmeter-64-bit/5876 Ladda ner Rainmeter till datorn och få nytt liv på skrivbordet. AV Music Morpher 5.0.59 http://brafiler.se/program/av-music-morpher/5873 Hämta AV Music Morpher här och ställa autotune din röst och remixer Pop Cop 2.1.41 http://brafiler.se/program/pop-cop/5872 Pop Cop är det ultimata verktyget mot popup-fönster. Ladda ner det gratis här. WashAndGo 2017 http://brafiler.se/program/washandgo/5871 WashAndGo rensar systemet. Ladda ner det gratis här. Redleg Sudoku Player 1.0.61 http://brafiler.se/spel/redleg-sudoku-player/5870 Ladda ner gratis Sudoku här och spela beroendeframkallande spel i stället för att bli uttråkad. DRM Video Converter til Mac http://brafiler.se/program/drm-video-converter/5869 Ladda ner DRM Video Converter for Mac gratis här och ta bort skydds filer på dina videoklipp. AbAlarm 9.0 http://brafiler.se/program/abalarm/5868 Ladda ner gratis AbAlarm i snygg design för att hålla reda på dina möten. AppleWatch Screensaver 1.0.2 http://brafiler.se/program/applewatch-screensaver/5867 Få Apple Watch Skärmsläckare för din Mac och låt din designmöbler i vardagsrummet fungerar som klocka. Ladda ner det gratis här. Musical.ly 4.15.1 http://brafiler.se/program/musically/5861 Få Musical.ly gratis här, lära dig ny musik att kjenda, ha det roligt med at lipsynce till det och dela dina videoklipp med dina vänner. ESET Smart Security 9 http://brafiler.se/program/eset-smart-security/5834 Få fullständigt skydd med ESET Smart Security 9. Ladda ner en gratis testperiod här i 30 dagar. Anti Explorator 2016 http://brafiler.se/program/anti-explorator/5833 Vi är en av få som har fått möjligheten att testa Anti Explorator – ett helt nytt antispionprogram utvecklat i Skandinavien. Det är alltid lite mer spännande och kul när det är en skandinavisk och inte en utländsk utvecklare som levererar ett nytt program på marknaden. Spotflux til Mac http://brafiler.se/program/spotflux/5821 Spotflux är en gratis download som skyddar dig och din integritet genom att gömma känsliga uppgifter om du när du surfar på nätet. PCSpeedUp 2015 http://brafiler.se/program/pcspeedup/5749 Hämta PCSpeedUp här gratis och se till att du alltid har en snabb dator. Ashampoo WinOptimizer 12 http://brafiler.se/program/ashampoo-winoptimizer/5745 Hämta WinOptimizer här gratis och optimera datorns prestanda till max. UnHackMe 7.60.0.460 http://brafiler.se/program/unhackme/5708 Download gratis är ett antivirusprogram som håller din dator fri från problem och skadlig kod. MacX Video Converter Pro 5.0.5 http://brafiler.se/program/macx-video-converter-pro/5432 Konvertera video, skapa bildspel och mycket mer med MacX Video Converter Pro. Programmet kan även uppgraderas till en betalversion. Finestra Virtual Desktops 2.5.4501 http://brafiler.se/program/finestra-virtual-desktops/5431 Med Finestra Virtual Desktops kan du skapa virtuella skrivbort i Windows, som redan finns innbygt i OS X samt Linux. Programmet är gratis att downloada. Feeds til Mac 2.0.5.1 http://brafiler.se/program/feeds-til-mac/5430 Här kan du helt gratis downloada RSS-läsaren Feeds, som även har stöd för tex GitHub och Basecamp. MenuMeters til Mac 1.7 http://brafiler.se/program/menumeters-til-mac/5429 MenuMeters gör att du kan övervaka din Mac direkt från menybaren. Download gratis. Shady til Mac 1.0.3 http://brafiler.se/program/shady-til-mac/5428 Med Shady till Mac kan du enkelt ändra ljusstyrkan på din Mac. Download programmet gratis. DMS Simple Math Game 1.0 http://brafiler.se/spel/dms-simple-math-game/5427 DMS Simple Math Game är ett enklare spel för barn som vill lära sig att räkna plus och minus. Download gratis här. Imgv 3.1.5 http://brafiler.se/program/imgv/5426 Imgv är en enkel bildvisare som även kan göra slideshows. Download programmet gratis. JIBS 2.10.1 http://brafiler.se/program/jibs/5425 JIBS är ett gratisprogram, perfekt till att visa och få ordning på dina bilder. Download här hos oss.